Дитяче взуття

Важливість вибору правильного взуття для дітей

Вибір взуття для дитини - справа відповідальна. Правильно підібране якісне дитяче взуття - це запорука здорової стопи в майбутньому, профілактика таких серйозних проблем зі здоров'ям, як порушення постави, сколіоз, які можуть розвиватися через неправильну ходу або плоскостопості. Ніжка кожної дитини унікальна: вона може бути широкою або вузькою, а підйом - високим або низьким, тому і взуття необхідно підбирати, щоб вашим доньці чи синочку було комфортно в ньому перебувати.

На що слід звернути увагу при виборі дитячого взуття:

• Матеріал. Рекомендуємо підбирати дитяче взуття з натуральних «дихаючих» матеріалів - таких як натуральна шкіра або замша. У той же час слід уникати матеріалів, в яких нога буде паритися, як під плівкою.

• Розмір. Дитяча ніжка швидко росте, тому багато батьків купують взуття з запасом. Дитяче взуття в такому випадку слід купувати з запасом до 1,5 см.

• Підошва в дитячого взуття повинна бути легкою, гнучкою, рифленою і не слизькою.

• Супінатор є необхідною і дуже важливою деталлю в дитячому взутті. Супінатор допомагає формувати правильний звід стопи дитини, запобігаючи появі плоскостопості.

• Задник взуття повинен бути закритим і досить твердим, щоб міцно утримувати п'яту і не дозволяти їй вивертатися в бік.

• Каблук. При виборі дитячого взуття, перевагу слід віддавати моделям з каблуком не вище 5-10 мм.

Купити дитяче взуття в інтернет-магазині Світланка

Асортимент взуття для дітей досить великий - це і дитячі босоніжки, чоботи, черевички, кросівки, пляжне дитяче взуття. І все це дитяче взуття ви можете купити в інтернет-магазині svitlanka.com.ua з доставкою по Києву і всій Україні! Ми вам можемо запропонувати зручний пошук товару на сайті, тільки якісні моделі дитячого взуття, швидку відправку. А якщо у вас виникли питання із підбору взуття для дитини - наші консультанти із задоволенням дадуть на них відповідь.