Про магазин

Вітаємо Вас в інтернет-магазині товарів для дітей "Світланка"!

Поява в сім'ї дитини - радісна та довгоочікувана подія. Так хочеться кожну мить проводити з нею, не відволікаючись на довгі пошуки необхідних дитячих речей. І тут на допомогу прийде інтернет-магазин дитячих товарів в Україні: вибрав товар - замовив - отримав доставку. Швидко, просто, зручно!

У нашому інтернет-магазині svitlanka.com.ua представлений великий вибір дитячих товарів: дитячий одяг, іграшки, ліжечка, коляски, манежі, стільчики для годування, автокрісла та багато іншого. І наш асортимент дитячих товарів постійно поповнюється.

Усі товари для дітей в нашому інтернет-магазині абсолютно безпечні для дитини, мають відповідні сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки. Ми піклуємося про здоров'я Ваших дітей!

У нас представлені дитячі товари як українських, так і зарубіжних виробників. Ми намагаємося давати якнайповнішу інформацію про товар. А для Вашої зручності на сайті передбачена система фільтрів, завдяки яким Ви зможете відібрати необхідний Вам за певними характеристиками товар: бренд, вік, ціна, стать, колір та ін.

"Світланка" - магазин дитячих товарів в Києві, але доставку здійснює по усій Україні.

Щоб зробити замовлення вибраного Вами товару, потрібно просто заповнити заявку на сайті svitlanka.com.ua або зв'язатися з нашими менеджерами по телефону: (096) 568-72-73.

Наші досвідчені консультанти допоможуть Вам підібрати необхідний товар і розкажуть про усі його нюанси.

У нас є все для щасливого дитинства! Бажаємо Вам приємних покупок!