Про магазин

Вітаємо Вас в інтернет-магазині товарів для дітей Світланка!

Поява в сім’ї дитини - радісна і довгоочікувана подія. Так хочеться кожен момент проводити з малюком, не відволікаючись на довгі пошуки необхідних дитячих речей. І тут на допомогу прийде інтернет-магазин дитячих товарів в Україні: вибрав товар - оформив замовлення - отримав доставку. Швидко, просто, зручно!

Дитячий інтернет-магазин svitlanka.com.ua пропонує великий вибір товарів для дітей та їх батьків: одяг, іграшки, книжки, постільна білизна, пляжні надувні вироби, товари для спорту, шкіряні аксесуари та багато іншого. І наш асортимент товарів постійно поповнюється.

Товари для дітей в інтернет-магазині svitlanka.com.ua - якісні й абсолютно безпечні для дитини. Ми дбаємо про здоров'я Ваших дітей!

В інтернет-магазині Світланка Ви можете купити дитячі товари як українських, так і зарубіжних виробників. Ми намагаємося вказувати якнайповнішу інформацію про товари. А для Вашої зручності на сайті передбачена система фільтрів, за якими Ви зможете відібрати необхідний Вам за певними характеристиками товар: бренд, вік, ціна, стать, колір та ін.

Світланка - магазин дитячих товарів в Києві, але доставку здійснює по всій Україні.

Щоб зробити замовлення обраного Вами товару, потрібно просто заповнити заявку на сайті svitlanka.com.ua або зв'язатися з нашими менеджерами по телефону: (096) 568-72-73.

Наші досвідчені консультанти допоможуть Вам підібрати необхідний товар і розкажуть про всі його нюанси. А кур'єри нашого інтернет-магазину максимально швидко доставлять замовлення.

У нас є все для щасливого дитинства! Бажаємо Вам приємних покупок!