Транспорт дитячий

Користь дитячого транспорту для здоров'я дитини

Улюблена розвага дитини, особливо з настанням теплих весняних днів і влітку - це кататися з вітерцем на дитячому транспорті. І дійсно, вибір сучасного дитячого транспорту вражає: велосипеди, біговели, самокати, скейти, електромобілі, ролики, толокари, ролоцикли, санки, лижі, ковзани. Такі іграшки не тільки урізноманітнюють дозвілля дитини, але й роблять його корисним.

У чому ж користь дитячого транспорту? Катання на дитячому транспорті виробляє координацію рухів у дитини, розвиває моторику рук і ніг, а також відмінно тренує м'язи і вестибулярний апарат у дітей.

Вибираючи транспорт для дитини, необхідно звернути особливу увагу на:

• Безпеку - ігровий транспорт повинен бути якісним, міцним і нетравмонебезпечним.

• Зручність для батьків - при виборі самоката, біговела або велосипеда краще віддати перевагу моделям з малою вагою і негроміздким, в ідеалі - зі зручною ручкою для транспортування.

• Комфорт для дитини - дитячий транспорт не повинен створювати додаткових навантажень на коліна і хребет малюка.

Асортимент дитячого транспорту в інтернет-магазині svitlanka.com.ua

Купити недорого дитячий транспорт з доставкою по всій Україні Ви можете в інтернет-магазині «Світланка». У нас великий вибір транспорту для дітей:

• Толокар для малюків: біговел, машинки-штовхалки, ролоцикли, мотоцикли-каталки.

• Дитячий транспорт: самокати, велосипеди, ролики, скейти.

• Зимовий дитячий транспорт: санки, ковзани, лижі.

• Захисні накладки на взуття для дітей.

Купити транспорт для дитини в Україні

Оформити замовлення на дитячий товар на сайті svitlanka.com.ua Ви можете через кошик або у менеджера магазину по телефону. Дитячі товари після підтвердження замовлення відправляються максимально швидко по Києву і Україні зручним для Вас способом. Бажаємо приємних покупок в інтернет-магазині «Світланка»!