Новинки та популярні товари


Дитячий інтернет-магазин svitlanka.com.ua

Головна мета магазину «Світланка» - приносити радість дітям та їх батькам, спростити пошук і покупку необхідних дитячих речей. Дитячий магазин «Світланка» порадує своїх покупців великим вибором товарів для дітей різних вікових груп, низькими цінами і постійними знижками. Ми піклуємося, щоб всі необхідні дитячі товари, чи то дитячі іграшки, книжки, одяг або надувні вироби Intex, ви змогли купити в одному інтернет магазині, тому постійно стежимо за поповненням нашого асортиментного ряду.

Асортимент дитячих товарів

Інтернет магазин «Світланка» пропонує великий вибір товарів для дітей в Україні за низькими цінами. У нас Ви зможете недорого купити дитячий одяг та взуття. У нашому магазині є необхідні малюкові з перших днів життя речі - дитяча постіль, подушки для годування, непромокальні пелюшки, пеленатори. Величезний вибір якісних дитячих іграшок відомих світових брендів і українського виробника приведе в захват будь-яку дитину, адже в нашому дитячому магазині можна купити розвиваючі іграшки для малюків, для дівчаток і для хлопчиків. І звичайно, надувні вироби Intex для активного відпочинку - від нарукавників до великого ігрового центру з басейном. А може ви хочете вибрати дитячий транспорт в Києві? За покупкою біговела, самоката або дитячих роликів - це теж до нас! Купити дитячі товари, не виходячи з дому, - немає нічого простіше, просто зайдіть в наш інтернет-магазин і оформіть замовлення.

Переваги покупок в інтернет магазині «Світланка»

• Великий вибір товарів для дітей у Києві та Україні.

• Немає мінімальної суми замовлення - якщо вам терміново необхідний недорогий дитячий товар, будьте впевнені, наш інтернет магазин вам його доставить.

• Швидка доставка дитячих товарів всією Україною - основна частина замовлень відправляється в день оформлення замовлення.

• Самовивіз зі складу нашого інтернет магазину в Києві до 21.00, в тому числі й у вихідні дні.

Доставка

Інтернет магазин «Світланка» відправляє товари для дітей по всій Україні: Київ, Житомир, Черкаси, Львів, Полтава, Чернігів, Маріуполь, Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Ужгород, Луцьк, Херсон , Кіровоград, Суми, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Миколаїв.

, Суми, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Миколаїв.