Новинки та популярні товари


Дитячий інтернет-магазин "Світланка"

Головна мета інтернет магазину Світланка - приносити радість діткам та їхнім батькам, спростити пошук і купівлю необхідного дитячого товару: від сорочечки до великогабаритних меблів. Дитячий магазин svitlanka.com.ua порадує своїх покупців великим вибором товарів для дітей різного віку та хорошими цінами, акціями та знижками.

Наш асортимент товарів

Інтернет магазин svitlanka.com.ua пропонує великий вибір товарів для дітей і майбутніх батьків в Україні за прийнятними цінами. У нас Ви зможете недорого купити дитячий одяг для пологового будинку, для садка, для школи, для хрещення, на подарунок. У нашому магазині є все необхідне малюкові з перших днів життя - коляски, ліжечка, дитяча постіль, пляшечки, багаторазові памперси. Не забули ми і про товари для молодих матусь, здатних спростити догляд за малюком: подушки для годування, радіоняні, слінги, молоковідсмоктувачі, непромокальні пелюшки. Величезний вибір якісних дитячих іграшок відомих світових брендів приведе в захват будь-яку дитину, адже в нашому дитячому магазині можна придбати розвиваючі іграшки для малюків, для дівчаток і для хлопчиків. Дитячий транспорт в інтернет магазині Світланка - це дитячі самокати, велосипеди, електромобілі, санки, ролики та скейти на будь-який вік і смак. Купити меблі для дитячої кімнати, не виходячи з дому, - немає нічого простіше, просто зайдіть в наш інтернет-магазин і оформіть замовлення.

Доставка

Інтернет магазин Світланка відправляє дитячі товари по всій Україні: Київ, Житомир, Черкаси, Львів, Полтава, Чернігів, Маріуполь, Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Ужгород, Луцьк, Херсон, Кіровоград, Суми, Харків, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Миколаїв.