Статті та огляди

Огляд дитячих горщиків ТМ Консенсус (Україна) — 27 лютого 2017 р.

Вибір першого дитячого горщика - непросте завдання для молодих батьків. Часом буває так, що доводиться міняти два, а то і три-чотири дитячих горщика, перш ніж той підійде дитині за всіма параметрами.

Горщики ТМ Консенсус виробляються в Україні, виготовлені з міцного якісного безпечного пластику, зручні у використанні. Розглянемо основні види і характеристики горщиків.

Горщик крісло SL ідеально підійде маленьким діткам від 6-ти місяців. Горщик виконаний у вигляді зручного крісла, має невелику овальну чашу (ширина 13 см), в яку не буде провалюватися попка дитини. Має зручну спинку, кришечку і дві ручки по боках. Знімну чашу буде зручно мити. Горщик повної платформою стоїть на підлозі, тому дуже стійкий.

Основні характеристики горщика крісла SL:

Висота до сидіння - 14 см;

Ширина сидіння - 24 см;

Висота спинки - 11 см;

Ширина знімної чаші - 13 см.

Дитячий горщик Bugs Bunny виконаний у вигляді забавного кролика. Особливість цього горщика - в наявності 2-х ручок і іграшки-брязкальця на голові кролика, що напевно зацікавить навіть найнепосидючого малюка. В майбутньому голову кролика можна буде відстебнути, просто повернувши язичок, і використовувати горщик для дитини, що подорослішала.

Основні характеристики Дитячого горщика Bugs Bunny:

Висота до сидіння - 10 см;

Ширина сидіння - 23 см;

Висота спинки - 11 см;

Ширина чаші - 14 см.

Дитячий горщик крісло Консенсус має доволі великі габарити, тому його можна використовувати дітям навіть 2-3-х років. Особливо ця модель горщика буде зручна хлопчикам за рахунок овальної довгастої знімної чаші. Горщик крісло стійкий - практично всією платформою стоїть на підлозі, має високу спинку

Основні характеристики Дитячого горщика крісла Консенсус:

Висота до сидіння - 15,5 см;

Ширина сидіння - 21 см;

Висота спинки - 15 см;

Ширина знімною чаші - 12 см.

При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове!